Berjer modelleri sıradan koltuk modellerinden sıkıldıysanız, yeni bir model arayışında iken şık ve rahatlık gibi temel mobilya özelliklerinden de ödün vermek istemiyorsanız tam da aramış olduğunuz modellerimizdendir. Bu ürünlerimizi üretirken gereken önemi fazlasıyla vermekle beraber her zaman yeni model ve tasarım fikirleri arayışında da olduğumuz için berjerlerimizin kalitesine, çeşitliliğine ve şıklıklarına güveniyoruz. Müşterilerimizin beğenileri doğrultusunda tasarlayıp geliştirdiğimiz yüzlerce üründen birçoğu kalbinizi çalma potansiyelini taşır ve kullanmak istediğiniz mekân her neresi ise oraya ait en şık parçalardan biri olma görevini üstlenir. 

Böylesine özenli çalışmalar sonucu üretimi yapılan berjerlerin bu süreçleri hak etmelerinin birçok nedeni bulunmaktadır. İlk olarak tekli, ikili veya üçlü olma özellikleri ile her türden müşterinin ihtiyaçlarına yönelik olurlar. Dahası bunların her biri kullanım alanları açısından da çeşitlilik gösterir ve evlerde, ofislerde, otellerde, restoranlarda hatta birçok küçük işletmelerde tercih edilenler arasında yer alırlar. Kullanım alanları böylesine geniş olunca berjer modellerinin tasarımlarına da ayrı bir itina ile yaklaşılması doğaldır. Özellikle kimi işletmelerin kendi dekorlarına ait tema ve konseptlere uygun berjerler tasarlamak titizlik ve dikkat gerektirir. Bu yüzden firma olarak klasik modellerden en özel görünümlere varan modellerine kadar her bir berjer modelini şık ve zarif dokunuşlarla tamamlayarak en iyi görünümleri kazanmalarını sağlıyoruz. Bu çok özel ve talep gören serimizin her zaman en iyilerinden olmasını istediğimiz için sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

 

 

Berjer modelleri ana kategoriler olarak koltuk ve sandalye modellerine dahil olmakla birlikte görsel açıdan oldukça fark yaratan ve mekânınızda dikkatleri hemen toplayan mobilyalardır. En lüks modellerinden en sade olanlarına, Chester modelden deri olanlarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü kumaş, model ve desenden daha fazlasını taşıyabildikleri için en rahat dekore edebileceğiniz ve uyum sağlamasından endişe duymayacağınız ürünlerdir. İşlevsellikleri açısından da zengin modeller olduklarından dolayı çekinmeden satın alıp mekânınızı tarz açısından üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Özellikle evlerde ve kimi mekânların bekleme odası gibi alanlarında tercih edilen berjer koltuklar ile her cafeye, restorana, ofise ve masa takımlarına yakışabilecek berjer sandalye modelleri ürün kataloğumuzun en popüler ve şık tasarımları olarak kaliteli mobilya arayışınıza noktayı koyacaktır. Rahatlığı ve daha asil, gösterişli modelleri tercih edenler için berjer koltuklar fazlasıyla uygunken sandalyede yine konfor sağlamayı ve modernliği sevenler için berjer sandalyeler sizleri beklemektedir. Pek çok modelde var olan dekoratif ayak seçenekleri, onlarca renkten oluşan katalog ve dilediğiniz tarzdaki kumaşlar ile kendinize özgü bir berjer modeli stiline kavuşabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimizin birçoğu asil ve canlı renkli kumaşlar ile kaplanarak berjer modellerinin gerektirdiği şıklığı üzerlerinde toplamaktadır. Koyu renkli olanlar yanında açık renkli pek çok çeşidini bulabileceğiniz gibi pratik bir şekilde bu mobilyaların bakımını da sağlayabilir ve böylece renk solması, kumaş aşınması veya yıpranması gibi talihsizlikleri yaşamamış olursunuz. Berjerlerin bir mekânın duruşunu ve ambiyansını en çok etkileyen mobilya seçeneklerinden olduğuna inandığımız için sizlerin bu ürünleri benimsemenizi ve mekânınızın ayrılmazı haline getirmenizi diliyoruz. Bu yüzden de ürünlerin kalitelerinin en iyisi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Böylece hem en orijinal tasarımları ortaya seriyor hem de belki de seneler boyunca sizinle kalabilecek berjerleri üretiyoruz.

Berjer modelleri mobilya ve tasarım dünyasında en iyilerinden olmayı başarmış, fonksiyonelliği ve zerafetleri ile mekânlarınızın gözdesi olmaya aday ürünlerdir. Size çok yakışacağını düşündüğümüz en iyi ürünlerimizi taleplerinizin de doğrultusunda her zaman gözden geçirmekte ve kataloğumuzu geliştirmekteyiz. İster size ve evinize özel ister cafenizin sandalyelerinin yerine geçen isterseniz de ofisinizde misafirlerinizi ağırlayan çeşitlerimiz ile piyasadaki en iddialı berjer üreticilerinden olduğumuzun garantisini veriyoruz.

 

Daha fazla Berjer Modeli incelemek için Berjerler `e tıklayınız.